Didžioji Jenga

15 €/para

Vienas populiariausių žaidimų – didžioji Jenga. Žaidimo tikslas – nenuversti bokšto. Kiekvienas žmogus traukia po vieną kaladėlę ir deda ją ant viršaus stengdamasis nenugriauti bokšto. Galima žaidimo variacija -žaidimas su spalvų kauliuku, kuris parodo, kurios spalvos kaladėlę reikės traukti. Įtampą ir milijono vertas veido išraiškas garantuojame! Žaidimo rinkinį sudaro: padėkliukas, kaladėlės, spalvų kauliukas, dėžė.

Kopėčios

20 €/para

Kopėčios – tai ne tik įdomus žaidimas, tačiau ir stilinga šventės puošmena. Metami burbulai su virvute iš 3 metrų atstumo. Žaisti gali du ir daugiau žaidėjų. Kiekvienas žaidėjas meta visus tris burbulus, tik tada skaičiuoja surinktus taškus. Jei burbulai apsivinioja aplink viršutinę kopetėlių arką – 3 taškai, vidurinę – 2 taškai, apatinę – 1 taškas. Laimi žaidėjas, pirmas surinkęs 21 tašką.

Cornhol'as

20 €/para

Cornhol’as – amerikietiškas žaidimas 2 arba 4 asmenims. Žaidžiamas arba su viena (žaidžiant dviems asmenims), arba su dvejomis lentomis sustatytomis viena priešais kitą (žaidžiant keturiems žaidėjams). Žaidimo tikslas – įmesti pagalvėlę į skylę. Jei pagalvėlė nukrenta ant žemės – 0 taškų, jei lieka ant lentos – 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai. Išmetus visas pagalvėles, skaičiuojami taškai. Žaidžiama iki 21 taško. Rekomenduojamas atstumas – 4 metrai. Žaidimo rinkinį sudaro; dvi lentos, 8 pagalvėlės, žaidimo taisyklių aprašymas.

Kempiniukas

15 €/para

Kempiniukas papuoš Jūsų šventę ir bus įveikiamas net ir patiems mažiausiems. Kamuoliukai lengvi ir minkšti, tad yra saugūs. Didesniems vaikams siūlome lavinti skaičiavimo įgūdžius! Burna – 1 taškas, skylės – 3 taškai. Žaidžiama kol surenkame 15 taškų.

Domino

10 €/para

Domino – tai žaidimas, kai siekiama sudėti grandinę kaladėlių. Žaidimas skirtas mažiausiai dviems žaidėjams. Dedant grandinę, kauliukai turi liestis vienodus taškus turinčiomis pusėmis. Kadangi šios kaladėlės didesnės už standartines, tai puiki proga pabūti su šeima gryname ore. 

Mažoji Jenga

15 €/para

Ši Jenga – tai mūsų didžiosios Jengos alternatyva. Rekomenduojame ją vaikams, ne tik dėl to, kad dėl mažesnių kaladėlių ši Jenga yra daug saugesnė, tačiau taip pat ir todėl, kad vaikams iš šio bokšto kaladėles ištraukti yra daug papraščiau. Tad kol suaugusieji žaidžia didžiąją Jengą, mažyliai gali lygiai taip pat puikiai leisti laiką prie mažosios! Bokšto aukštis – 57 cm.